Interne Competitie Doubletten Schema

Interne Competitie Doubletten 2019

Schema

NrTeam22 januari29 januari19 februari26 februari19 maart26 maart
1Klaas Vonk, Erik Vorstenbosch23456789101112
2Bert Remmerswaal, Hannie van Lienden11234567891011
3Hans van der Spek, Cees de Heij11121245678910
4Frans Walvis, Tineke Walvis10111231256789
5Serdo Verbanac, Gerie Vonk91011123412678
6Bart Julsing, Theo Gijtenbeek89101112345127
7Jan van Haastert, Veroni van Haastert12891011123456
8Primo Petrelli, Elzo Lukkien67129101112345
9Anja van den Hoek, Leo van den Hoek56781210111234
10Sonja van der Spek, John Jansen4567891211123
11Henk Lacourt, Corrie Lacourt3456789101212
12Lucia Brouwers, Ad Stenssen7283941051161
Download schema

 


Van de data mag afgeweken worden. Doe dit in overleg met de tegenstander(s) en wedstrijdleiding.